+48 535-995-732 kontakt@handballasy.pl

Turnieje Międzynarodowe

W Handball Asy, jako jedni z nielicznych w Polsce, przynajmniej raz do rok organizujemy wyjazd na międzynarodowy turniej piłki ręcznej. Jest to znakomita forma sprawdzenia się na tle drużyn zza granicy. Ponadto mamy znakomita okazję nawiązać współpracę z zagranicznymi klubami, a także wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi szkolenia dzieci z renomowanymi trenerami piłki ręcznej z całej Europy.

Dla naszych podopiecznych wyjazd na międzynarodowy turniej jest znakomitą okazją doświadczyć czegoś nowego, bo każdy turniej organizowany za granicą ma swój indywidualny klimat, atmosferę oraz rządzi się swoimi prawami. Należy dodać, że turnieje w których uczestniczymy należą do jednych z największych w Europie, coroczne edycje przyciągają po 100 drużyn w różnych kategoriach wiekowych z całego świata. Do tej pory udało nam się wziąć udział w turnieju piłki ręcznej „Eurofest” w Słoweńskim Koprze. W planie są wyjazdy na kolejne tego typu wydarzenia do Węgier, Portugalii, Danii i Francji.

W czasie turniejów bardzo często zdarza się, że otrzymujemy szansę grania przeciwko drużynom z krajów, które w ogóle ciężko byłoby odwiedzić. Przykładowo na turnieju w Słowenii przyszło nam rywalizować z drużynami m.in. z Tajwanu, Francji, Danii, Słowenii, Serbii i Chorwacji

Wyjeżdżając na turniej międzynarodowy jesteśmy zawsze znakomicie przygotowani zarówno pod względem czysto sportowym jak również organizacyjnym. W myśl naszej wizji – bezpieczeństwo, jakość i profesjonalizm są jednymi z najważniejszych składowych tychże wydarzeń ?