+48 535-995-732 kontakt@handballasy.pl

Urodziny

Oferta skierowana jest do osób, które pragną zorganizować swoje urodziny w wersji sportowej. Jest to z pewnością ciekawa i atrakcyjna forma, zapewniająca aktywność ruchową oraz niezapomniane wrażenia. Urodziny w wersji sportowej z pewnością wyróżniają się na tle innych ofert i ciężko je powtórzyć, bo to solenizant jest głównym architektem zajęć !!!

Urodziny w Handball Asy trwają ok 120 min i są podzielone na część sportową oraz część oficjalną. Część sportowa to szereg ćwiczeń i małych gier przeprowadzonych w wersji jaką wybiera solenizant – pozostawiamy całkowita swobodę w ich doborze. Po zakończeniu części sportowej przechodzimy do oficjalnej ceremonii urodzinowej składającej się z przekąsek, tortu lub babeczek urodzinowych oraz dmuchania świeczek, składania życzeń, a także wręczania prezentów.

Urodziny odbywają się pod opieką jednego lub dwóch trenerów (w zależności od liczby zaproszonych gości), którzy zapewniają najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wiele chwil radości. Z każdych urodzin pozostaje pamiątka w postaci niezliczonej ilości zdjęć.

Oferta urodzinowa w Handball Asy, oprócz walorów edukacyjnych i sportowych ma na celu odciążenie rodziców od organizacji urodzin, a co za tym idzie straty cennego czasu. Nasza oferta zapewnia odpowiedni wybór usługi oraz związany z nią spokój i komfort – rodzic niczym się nie przejmuje, nie musi dodatkowo niczego kupować, organizować, pilnować uczestników, czy też sprzątać po urodzinach! Liczba osób – dowolna. Jednak z doświadczenia zalecamy liczbę uczestników w przedziale 12-16, co w naszym odczuciu gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Oferujemy dwa pakiety

Pakiet podstawowy
  • zaproszenia w dowolnej liczbie,
  • zdjęcia z urodzin
  • wynajęcie sali
  • obsługa urodzin przez jednego lub dwóch trenerów
  • wykorzystanie dowolnego sprzętu Centrum Sportu Asy
  • woda na czas trwania części sportowej

koszt: 400 zł

Pakiet all inclusive

pakiet podstawowy

+

  • tort lub babeczki urodzinowe
  • słodka przekąska
  • napoje
  • udekorowanie stołu + wszelkie dodatki (talerzyki, sztućce, kubki itp.)

 

koszt: 550 zł

Ponadto dopuszczamy możliwość swobodnego modyfikowania oferty urodzinowej ze względu na różne preferencje samych rodziców, jak i Solenizantów … w końcu to Solenizant i zaproszeni gością mają czerpać jak największą radość w tej jakże ważnej chwili… Podejmujemy się róznych wyzwań i jesteśmy otwarci na wiele propozycji, którym z pewnością podołamy !!!

Urodziny odbywają się wyłącznie w soboty, po wcześniejszym zarezerwowaniu wolnego terminu.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.